55 000

Časť Bočky

Mám tu pre Vás výnimočnú ponuku chaty na celoročné bývanie v krásnom tichom prostredí, za Nemšovou. V exkluzívnej spolupráci Vám s radosťou predstavujem túto nehnuteľnosť, ktorá svojimi benefitmi ohúrila aj mňa.

Hneď Vám poviem čo také najlepšie na nej je. Prvým plusom je samozrejme elektrina. Za druhé, má pitnú vodu z vlastnej studne ,natiahnutú do kúpeľne a do kuchyne a dokonca teplú, vďaka elektrickému kotlu s obsahom 80l a boileru. No čo mňa dostalo ,je úplne nová kúpeľňa s vaňou. No nie je to na chalupe paráda? Ja som sa v nej hneď videla , a vy?  WC je splachovacie.

V kuchyni je linka s plynovým sporákom, umývadlom, chladnička, mikrovlnka. Zakúrite si tu v kachliach. Spodok chaty je murovaný, vonku je terasa so slnečníkom a sedením. Je tu pekná plocha na bazén, či grilovanie, opaľovanie, relaxovanie. Vrchná drevená časť chaty má dve poschodia. V obývačke je krb , ktorý rýchlo a dostatočne vykúri túto obytnú časť. Vrchná časť je na spanie. V obývačke je balkónik . Zostáva tu hodnotné zariadenie, ktoré využije večer alebo keď prší. Je tu TV Sencor + parabola Skylink, hifi veža, elektrický ohrievač, botník, detská rozkladacia posteľ, rozkladací gauč. Máte tu aj sklad ,uzamykateľná miestnosť na náradie .

Na pozemku vo vrchnej časti je vybudované parkovacie miesto. Dostanete sa sem z dvoch strán. Pozemok je o veľkosti 358㎡. Je do svahu, s tým treba počítať, chata je vo vrchnej časti a je upravený terasovito. Na pozemku je niekoľko rozvodov úžitkovej vody a tiež 1000l kaďa na vodu, kompostér, skleník. Je tu niekoľko zdravých ovocných stromov, kríky, ríbezle, bylinky, trávnik.

Chata je po zásadnej rekonštrukcií, no vždy sa nájde , čo vylepšovať, o tom predsa chalupárčenie je. Je tu však krásna príroda a  okolie , ktoré Vám ponúka množstvo príležitostí. Turistiku, hubárčenie, zábava na neďalekom ranči alebo prechádzka na vyhliadku, či farmu na dobrý obed, cyklotrasy v okolí, Antonstál.

Všetka občianska vybavenosť je len 5 min autom do centra obce Nemšová.

Čo viac dodať , treba sa prísť pozrieť, odporúčam nehnuteľnosť vidieť.

  • pekný výhľad
  • parkovacie miesto
  • zariadený