49 900

Chocholná, Kykula

Ponúkame Vám chatečku v prírode u lesa ale kúsok od mesta. Chocholná  Velčice, časť Kykula sa nachádza 20 km , cca 30 minút od mesta.

Skoro na samote v lese , pri potoku, len v okolí prírody a štebotu vtákov. Chatka je murovaná s prístavbou. Zastavaná plocha je 25m2 + prístavba. V chatke sa kúri krbovými kachľami v oboch miestnostiach. Prvá miestnosť je kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, umývadlom, chladničkou. Druhá miestnosť je obývačka, sú tu tiež kachle, ktoré vykúria, vyhrejú veľmi rýchlo aj vrchné poschodie. Na vrchu je miestnosť na spanie, vyspí sa tu v kľude  5 ľudí. V prístavbe je vaňa s možnosťou nahriatia vody a sklad na náradie a drevo. Suché wc.

Na pozemku je vlastná studňa, je tu pripojenie na elektriku 380/220, satelit na TV. Pozemok je oplotený o veľkosti 330m2. Na pozemku sú ovocné stromy, kríky a okrasná záhradka.

Okolie ponúka veľa možností na relax, turistiku, bicyklovanie, hubárčenie. Kto má rád pobyt a oddych v prírode je toto skvelá príležitosť.

Neváhajte ma kontaktovať, na nehnuteľnosť sa s Vami rada pôjdem pozrieť aby ste sa samy presvedčili a tomto peknom mieste.  

Dohoda na cene možná.

  • oplotený dvor
  • bezplatné parkovanie vo dvore