90 000

Legionárska 41, Trenčín

Mám pre Vás jedinečnú príležitosť bývania podľa vlastných predstáv. Byt je vhodný na kompletnú rekonštrukciu a teda , môžete mať po čom túžite. Ide o 2 izbový byt , ideálnej veľkosti 54m2. Má pekné priestranné miestnosti, menšiu kuchyňu s balkónom a pekným výhľadom. Nachádzame sa na Legionárskej Ul , hneď oproti ZŠ. V okolí je všetka občianska vybavenosť na pár metrov peši. Či škola, škôlka, nemocnica, MHD, obchody, ihriská a do centra 10min, všetko je blízko. V okolí je veľmi veľa zelene, zo 6 poschodia je aj pekný výhľad ponad stromy. Jeho poloha je vynikajúca.

Bytový dom je po rekonštrukcií, je tu obnova plášťa domu, vchod, interiér , výťah pre 5 os., dom je s bezbarierovým prístupom, stupačky. K bytu patrí pivnica aj spoločná miestnosť na bicykle.

V byte boli vymenené plastové okná, obnova kúpeľne, ktorá je murovaná, bioler na ohrev vody, wc je samostatné. V izbách sú drevené parkety. Inak je byt v pôvodnom stave. Na chodbe sú výklenky na vstavané skrine, úložné priestory. Izby sú samostatné , nepriechodné. Z kuchyne sa vchádza do obývačky a tento priestor sa dá pekne moderne otvoriť.
Byt je veľmi slnečný, teplý, viete si šetriť na kúrení , preto sú aj zaujímavé jeho náklady.

Ak máte o ponuku záujem, neváhajte ma kontaktovať, pôjdeme sa nato pozrieť. Dohoda na cene možná.

  • pekný výhľad
  • nízke náklady
  • žiadaná lokalita