135 000

Považská, Trenčín

Ponúkame Vám 3 izbový štandardný byt na Sihoti II, na Považskej Ul. Byt o výmere 61㎡ bude po novej kompletnej rekonštrukcií. Keď sa v tomto prípade povie kompletná tak naozaj je. Od výmeny  okien, dverí, radiátorov, elektroinštalácie, podlahy, stierky, omietky, až po bodové osvetlenie a TV panel. Nezostane však holobyt ! Kúpelňa bude hotová s vaňou, sanitou, bidetom. Vďaka malej dispozičnej zmene tu bude  priestor na šatník, čo je super správa. A navyše táto rekonštrukcia bude obohatená o novú kuchynskú linku spolu s novými spotrebičmi (sporák, rúra, mikrovlna zabudované).

Byt disponuje peknou lodžiou z kuchyne vďaka čomu je krásne svetlá a pekne otvorený je tento priestor prepojený s obývačkou. Bytový dom je tehlový, obnovená je strecha a fasáda domu, balkony. Nejaké ďalšie investície Vás tu nečakajú, nie sú potrebné. K bytu patrí štandardná pivnica.

Aktuálne je byt v rekonštrukcií : Bude hotový koncom mája 2023. Foto použité z predchádzajúceho dispozične rovnakého bytu a použité budú podobné kvalitné materiály.

Tak čo, chcete sa len nasťahovať a pár rokov nepotrebovať žiadnu zásadnú investíciu do prerábky? Potom, túto nehnuteľnosť musíte vidieť. Bude to tá pravá pre Vás?

 

  • nízke náklady
  • rekonštruovaný
  • nová kuchyňa
  • spotrebiče
  • lodžia