Dohodou

Štefánikova, Centrum, Púchov

Ponúkam Vám jedinečnú príležitosť bývania v centre Púchova v „Rožáku“. Jedná sa o predaj slnečného 3 izbového bytu v centre mesta na Ul. Štefánikova. Byt s rozlohou 78msa nachádza na strednom druhom nadzemnom podlaží z troch. Byt je veľkorysý svojimi troma veľkými miestnosťami , kuchyňou, kúpeľňou, samostatné wc, na chodbe sú vstavané skrine, čiže dostatok miesta na šatníky. Byt disponuje aj špajzou a balkónom s krásnym výhľadom na centrum. K bytu patrí pivnica.

Byt je v pôvodnom stave, vyprataný, pripravený na rozsiahlu rekonštrukciu. Tento byt Vám dáva možnosť , si zriadiť bývanie podľa vlastných predstáv a potrieb. Ideálna šanca si prerobiť všetko podľa seba, s možnosťou prípadnej menšej zmene dispozície. Sme orientovaný na dve strany, na východnú stranu ale aj na západ, okná otočené do kľudného dvora.

Bytový dom je už po rekonštrukcií. Objekt bytového domu je zateplený, má novú strechu, vymenené vnútorné rozvody sietí, vymaľované vnútorné ale aj pivničné priestory, nový vchod s elektronickým vrátnikom. V dome nie je výťah. Je tu však možnosť výťahu pre vozíčkara, nakoľko je dosť široké schodisko a niekto v dome aj takýto výťah už využíva. Vo vnútro bloku domu je pozemok a parkovacia plocha pre domácich ale aj lavička pre oddych, trávnatá plocha a mini ihrisko pre deti.
Táto poloha bytového domu je veľmi žiadaná, nakoľko sme v samom strede mesta kde máte všetko dostupné na pešo v tesnej blízkosti. Je tu dostatok mestských parkovacích plôch a výborná plná občianska vybavenosť . Kúpou je byt okamžite k dispozícií.

  • veľký balkón
  • pekný výhľad
  • vhodný na investíciu
  • možnosť zmeny dispozície
  • veľký
  • bezplatné parkovanie vo dvore