128 000

Beckovská, Trenčín

Chcete bývať v novom , čistom, voňavom bytíku? Novostavby sú v stave holobyt a cez vaše finančné možnosti ? Mám pre Vás byt po novej kompletnej rekonštrukcii, ktorá je práve dokončená. Stačí sa len nasťahovať.

2 izbový byt s výmerou 53m2 v žiadanej lokalite, Beckovská ulica . Byt s balkónom, s pivnicou, na 2 posch. bytového domu s novým výťahom. Kompletná rekonštrukcia bytu zahŕňa nové plastové okná, nové radiátory, nová elektroinštalácia, znížené stropy, led osvetlenie, vodoinštalácia, stierky, maľovky, nové podlahy, dvere interiérové a obložky aj vchodové bezpečnostné dvere. Samozrejmosťou je murované jadro a sanita.

Naviac v byte je nová kuchynská linka so spotrebičmi v záručnej lehote. Elektrická varná doska, rúra, digestor. Je tu priestor na umývačku. Izby sú pekné priestranné, svetlé. Balkón je zo spálne.

K bytu patrí klasická pivnica.

Bytový dom je tehlový po rekonštrukcii. Bola robená strecha, nový výťah, spoločné priestory, audiovrátnik. Ohrev teplej vody zabezpečuje nový bojler. Vykurovanie je napojené na centrálnu kotolňu pri bytovom dome. Vo dvore a v blízkosti domu je dostatok verejného parkovania, je to lepšie ako inde, bezproblémové.

Lokalita je veľmi žiadaná, neďaleko centra mesta, dobrá dostupnosť na peši, či autom alebo MHD. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sú škola, škôlka, ihriská, obchody, nemocnica, MHD zástavky. Tak isto rýchli výjazd z mesta na dialnicu.

  • rekonštruovaný
  • balkón
  • nová kuchyňa
  • spotrebiče