122 000

Mateja Bela, Trenčín
Výmera: 72 ㎡

Na začiatku Juhu nad kostolom na Ulici Mateja Bela nám pribudol do ponuky na predaj pekný 3 izbový byt. Byt má výmeru 72m2 je to štandardný južanský 3 izbák. Je po čiastočnej rekonštrukcii.

Má bezpečnostné vchodové dvere, na chodbe dlažbu aj v kuchyni, v izbách plávajúcu podlahu. Plastové okná, murované jadro , samostatné WC, novšiu kuchynskú linku. V kuchyni je veľmi praktická špajza , nie len na potraviny. Byt disponuje pivnicou a peknou lodžiou s výstupom so spálne. Je otočený na Z stranu. Dispozične je byt  riešený z chodby doľava ideme do kuchyne, ktorá je tak zvlášť od ostatných miestností v byte. Jedna izba je samostatná so vstupom z chodby a obývačka je priechodná so spálňou. Izby sú pekné veľké, pôsobia priestranne. V izbách sú šatníkové skrine rooldor. Kúpeľňa je s vaňou. Nachádzame sa na 1 poschodí zo 7.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii. Nový výťah je z prízemia, pivničné priestory sú stropy zateplené, strecha, fasáda, stupačky, nepredpokladá sa žiadna ďalšia investícia.

Lokalita je výborná z viacerých pohľadov. Určite z pohľadu parkovania, nakoľko je v blízkosti ul. G. Svobodu a popri ceste sú parkovania. Je tu hneď zástavka MHD, banka, OC Južanka pár metrov, školy , škôlky, kostol, veľa nových detských ihrísk v okolí.

Momentálne sú v byte dve zodpovedné, spoľahlivé nájomníčky, ktoré by v prípade že byt kúpite investične, radi pokračovali .

Viac Vám rada ukážem na osobnej prehliadke, kontaktujte ma.

  • vhodný na investíciu
  • čiastočná rekonštrukcia
  • lodžia