168 000

Malé Košecké Podhradie

Na okraji Košeckého Podhradia na veľkom slnečnom pozemku sa nachádza veľkorysí rodinný dom, ktorý  Vám prinášame v našej ponuke nehnuteľností na predaj.

Ide o dvojpodlažný priestranný rodinný dom, ktorý môžeme povedať že aj dvojgeneračný. Momentálne slúži na bývanie aj firmu. V dolnom podlaží sú dostatočne veľké priestory na biznis , aktuálne rezbársku , stolársku výrobu. Podlahová plocha je tu cca 145㎡  jedného podlažia. Okrem veľkých pracovných miestností je tu aj kotolňa, kúpeľňa, špajza aj pivnica.

Obytné podlažie pozostáva  z kuchyne, kúpeľne a 4 miestností. Táto časť domu je v pôvodnom stave, na bývanie treba rekonštrukciu. Dá sa zobytniť aj podkrovie domu ktoré je pripravené , je veľkorysé s terasou a krásnym výhľadom na okolie.

Pozemok je slnečný rovinatý so sadom ovocných stromov  (17 jabloní, hrušky, slivky, dule, vinič).Výmera je 1659㎡  v krásnej okolitej prírode na polosamote s neskutočnými výhľadmi na Strážovské vrchy. Na pozemok sú dva vstupy a je celý oplotený plotom. Na pozemku je prevažne tráva a stromy a kríky.

Dom je kvalitná tehlová stavba, má dobrý zdravý krov, dobrú strechu. Vlastnú výdatnú studňu na ktorú je dom napojený. Kúrenie je zabezpečené kombinovaným kotlom Viadrus. Môžete kúriť drevom alebo peletkami. Na nasledujúcu zimu je dostatok peletiek na sklade.  Je tu dostupná aj internetová sieť aj satelit na TV. Kanalizácia v tejto časti nie je. Nehnuteľnosť je dostupná po asfaltovej ceste z dvoch strán. Dostanete sa z Ilavy 6km vzdialenosť alebo z Košece. Tak isto sa rýchlo dostanete na diaľničný privádzač, čo aj asi 8km. V obci je základné občianske vybavenie a mesto Ilava Vám zabezpečí všetko potrebné.

Ak hľadáte niečo kúsok od mestského denného ruchu v klude prírody, je toto ideálna voľba pre rodinu aj dve rodiny na trvalé bývanie. Prípadne  na chalupárčenie, alebo firmu alebo lesnícku chatu pre horárov. Je to variabilné a neobmedzené sú možnosti. V okolí je veľmi veľa možností na turistiku, hubárčenie, lyžovanie atď.

Neváhajte zablúdiť do tejto lokality, domček Vám radi sprístupníme a ukážeme.

  • oplotený dvor
  • veľký