450

Bratislavská, Trenčín

Ponúkame Vám špecifický nebytový priestor na prenájom. Nachádzame sa v polyfunkčnej budove CORNER za mostom pri lidli na Bratislavskej UL. Priestor má 33 ㎡ , je čiastočne zariadený. Je vybavený viac ako iné priestory , tým že má vlastné soc. zariadenie a malú kuchynskú linku. Funkčná kuch.linka s umývadlom, varnou doskou, barový pultík, samostatná kúpeľňa s wc a sprchovým kútom, je výhodou tohto minimalistického funkčného priestoru.  Je tu gauč , nejaký nábytok , skrinky, stôl, na oknách sú zvislé žalúzie. Sme na 1 . podlaží

V budove je centrálna klimatizácia s rekuperaciou. Na chodbe v spoločných priestoroch sú sociálne zariadenia. Veľké presklené okná sú otočené do parkoviska do sídliska Kvetná, v prípade umiestnenia dobre viditeľnej reklamy. Parkovisko je verejné dostatočné v tesnom okolí budovy. V priestore sú rôzne kancelárie a služby, na prízemí je obchod/drogéria.  Preto je priestor vhodný na podobné využitie, či už kancelárskeho charakteru alebo služby. Napríklad ideálne pre pedikérku, nechtárku. Nie kaderníctvo, to už v budove sú. 

Pokiaľ Vás táto ponuka oslovila, hodila by sa pre Váš biznis, Vaše podnikanie, neváhajte ma kontaktovať o vašom zámere. Dohodneme si obhliadku.

  • dlhodobý prenájom
  • zariadený
  • vlastné sociálne zariadenie