219 900

Drietoma, okr. Trenčín

Chcem Vám predstaviť rodinný dom v obci Drietoma. Dom s veľkým potenciálom, nakoľko môže slúžiť ako dvojgeneračný. Dom ponúka možnosť dvoch samostatných 3 izbových jednotiek. Naviac sa na dvore nachádza staršia stavba, ktorá by sa tiež dala zrenovovať a zobytniť. Na pozemku sa nachádza aj pekná murovaná garáž o výmere 25 m s elektrinou a jamou.

Na pozemku 831 m je aj priestor na záhradku, skleník alebo pre voliéru a zvieratá, parkovanie niekoľkých áut. Všetko , čo si pri bývaní na dedine pri rodinnom dome predstavujete mať.


Dvojpodlažný dom je z polovice podpivničený. Jeho zastavaná plocha je 110 m. V pivnici o veľkosti asi 50 m je kotolňa a priestor na sklad. Obývané je jedno podlažie domu, ktoré aj prešlo značnou rekonštrukciou. Sú tu plastové okná, nové podlahy, zánovná kuchynská linka, všetky interiérové dvere, elektrické rozvody, pripojenie na kanalizáciu atď. Dom má novú a podkrovie je pripravené na dokončenie . Schodisko je plánované z vnútra, ale je možnosť vybudovať samostatný vchod z dvora. Tým by vznikli úplne samostatné dve bytové jednotky.

Obec Drietoma je len 10 km od mesta Trenčín, je tu dobré napojenie na D1 , dostupnosť do centra mesta ale aj na Čechy. Obec disponuje výbornou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, pošta , lekár, lekáreň, COOP jednota, mäsiarstvo, pumpa, reštaurácia a mnoho iného) ako aj možnosti v okolí na turistiku.
Pozrite si video prehliadku domu a neváhajte ma kontaktovať pre osobnú obhliadku.

  • rekonštruovaný
  • veľký
  • top lokalita