Ako som sa stala realitnou maklérkou

K práci realitnej maklérky som sa dostala náhodou. Človek má za svoj život pár krát skúsenosť, s predajom, či kúpou nehnuteľnosti. Niekedy iba raz. To bol aj môj prípad. Predávala som svoj malý bytík a následne sme si kúpili nový, väčší. Mala som pritom teda možnosť a vlastnú skúsenosť nahliadnuť k tejto práci. Vybrať si svojho makléra, ktorý nám s tým pomohol.

Zo svojej intuície viem, že mojím poslaním je pomáhať ľudom. A vtedy som si povedala že toto je jedna z možností. Rozhodla som sa teda pre prácu realitnej maklérky. Momentálne už v tejto profesii pracujem už 6 rokov. Za ten čas som nazbierala veľa cenných skúseností. Na začiatku som si vybrala spoločnosť (Radoreality) so super tímom, stratégiou a kvalitným vzdelávaním. Za krátku dobu som sa uistila že som na správnom mieste a myslím, že aj v správny čas. Pretože ako žena a matka, som až teraz flexibilná natoľko, aby som svoju prácu mohla robiť profesionálne a byť tu na 100% pre svojich klientov. Pretože iba vtedy ma práca napĺňa a baví, keď je po nej výborný výsledok a úspech. Každý jeden prípad je nová výzva, skúsenosť.

Neskôr som sa rozhodla ísť ďalej vlastnou cestou, sama za seba so svojimi bohatými skúsenosťami. Tú prácu od A-Z vykonám ja a preto chcem pracovať za svoje meno, nie za meno spoločnosti. So mnou získate skvelý marketing Vašej nehnuteľnosti, prezentáciu, maximálny čas venovaný každej jednej ponuke, informovanosť, analýzu a správne nastavenie predaja, tak isto preverenie klientov, odporučenie hypotekárneho poradenstva a právne služby. Medzi moje prednosti patrí presnosť, serióznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, profesionalita, v neposlednom rade splnenie Vašich predstáv!

Teším sa na každý ďalší prípad, na ten náš, poďme do toho spolu! 🙂