FOTO VS FOTO

FOTO VS FOTO

Myslím že k tomuto netreba veľa slov.

Vyberte si správneho obchodného partnera , ktorý Vám bude s Vaším majetkom zaobchádzať profesionálne. Je to veľmi dôležité, dokonca kľúčové pri predaji nehnuteľnosti.  Správna prezentácia a marketing je to čo prvé vizuálne ponúknete potencionálnym záujemcom, preto si dajte na tom záležať.  Mne na tom záleží! Je to prvý krok k úspešnému predaju nehnuteľností.  

Nebudem už veľa hovoriť o praktikách…nacvakanie mobilom na prvom stretnutí, zavesenie na web bez súhlasu majiteľa , neupravenie nehnuteľnosti, tmavé fotky , zachytávajúce osobné foto a mnoho ďalších nevhodných maličkostí, ktoré znehodnotia celkovú ponuku a odradia dopyt.

Ja si nehnuteľnosť pripravím ,prípadne doaranžujem. Na profesionálne fotenie využívam profi fotografa , ktorý fotky urobí svetlé, prípadne doretušuje niečo nežiadúce a fotky doupravuje hlavne svetlo. Táto služba je moja investícia do predaja vášho majetku.

Zverte svoj majetok  do rúk profesionálom a nebudete banovať, ešte sa do svojej nehnuteľnosti znova zamilujete (stalo sa to mnohým majiteľom …vrátane mňa ) .

Držím Vám palce aby ste sa správne rozhodli a teším sa na novú príležitosť .