149 900

Trenčianska Teplá, Revolučná UL.

Počuli ste už to to? Dom so slamy , hliny, dreva? Áno, a iných prírodných netoxických , antialergických materiálov a technologií. Teším sa , že Vám môžem takýto dom predstaviť.

Tento jedinečný projekt je z dielne staviteľa, ktorý je už viac ako 10 rokov na trhu a tvorí tieto zdravé domy po celom Slovensku. Preto , ak hľadáte niečo nízkonákladové a nízkoenergetické a hlavne prospešné pre Váš život a Vaše zdravie , ste na správnej adrese. Využité materiály a ich vplyv na človeka a životné prostredie ale aj orientácia a vnútorná dispozícia domu , je využitie všetkých živlov vo svoj prospech. Tým sa vedia znížiť náklady na chod domácnosti , oproti klasickým domom. Šetria sa tým prostriedky, čas a zdravie. Prostredie, v ktorom žijete, pracujete a bývate, výrazne ovplyvňuje vaše duševné aj telesné zdravie.

Domček je situovaný v obci smerom na Trenč. Teplice pri tečúcom potoku na menšom rovinatom pozemku. Pozemok je oplotený, na pozemku zaparkujete 2 autá, je tu priestor aj na garáž alebo malý skladový priestor, za domom vznikla pekná rovinka vhodná na terasu. Po vstupe do domu  nás privíta väčší otvorený priestor, ktorý by mal byť tvorený kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Po pravej strane je technická miestnosť, samostatné WC, samostatná kúpeľňa. Tieto miestnosti sú v príprave na dokončenie už podľa farieb a predstavy nového majiteľa. Máme tu dve samostatné nepriechodné izby do ulice. Okná v tomto dome sú zvonku kov, zvnútra drevo, strop je nelakované drevo , steny sú hlinené, zvlnené a všetky hrany v dome sú oblé. Harmonickú atmosféru dotvára na stene vytvorená mandala v tvare kvetu.

V dome treba dokončiť podlahy. Strecha domu je pripravená na zelenú strechu. Dom ja napojený na elektrinu , kanalizáciu, obecnú vodu. Kúrenie je elektrické v stenách ovládané termostatom. Možnosť osadenia krbu. Kombinovaným kúrením by boli náklady menšie ako 50€. Nehnuteľnosť spĺňa všetky kritéria ako iné novostavby, je vhodná aj na hypotekárne financovanie.

Rada Vám poviem viac informácií a preto ma neváhajte kontaktovať.